SPOLUPRACUJTES NÁMI

Za dobu naší činnosti jsme měli tu čest spolupracovat s řadou českých i slovenských cestovních kanceláří a agentur.

Stále častěji se zaměřujeme také na incentivu, služební cesty, golfové dovolené
a firemní zájezdy.

 • Jste cestovní kancelář a chcete nabízet zájezdy do Portugalska?

  Jste cestovní kancelář a chcete nabízet zájezdy do Portugalska?

 • Jste firma a potřebujete zajistit incentivní zájezd?

  Jste firma a potřebujete zajistit incentivní zájezd?

Rádi Vám pomůžeme.

01. ČESKY/SLOVENSKY MLUVÍCÍ PRŮVODCE

Zajistíme Vám profesionální česky/slovensky mluvící průvodce a delegáty pro Vaší skupinu.  Náš tým se skládá z mladých lidí, kteří se rozhodli v Portugalsku žít, protože tuto zemi opravdu milují. Zajišťujeme průvodce na poznávací i pobytové zájezdy, jednodenní výlety, eurovíkendy, firemní cesty, incentivní cesty to vše pro skupiny i jednotlivce.

02. LETIŠTNÍ TRANSFERY A DOPRAVA PO PORTUGALSKU

Posíláte do Portugalska důležitého klienta nebo skupinu a chcete, aby se jim na letišti dostalo důstojného přivítaní? Zajistíme Vám delegáty, kteří přivítají Vaše klienty na letišti,  pomohou vám najít Váš transfer nebo taxi, doprovodí Vás na hotel a pomohou se ubytovat. Zajištujeme letenky pro skupiny i jednotlivce, nízkonákladově i první třídou. Zajistíme zapůjčení auta u car rentalu Guerin po celé zemi.

03. UBYTOVÁNÍ

Zajistíme Vám ubytování podle Vašeho rozpočtu a očekávání. Od apartmánů po 5 hvězdičkové hotely, od ubytování v centru města s výhledem na nejznámější památky až po ubytování v rodinném vinařství mezi vinicemi. Najdeme Vám takové ubytování aby dokonale sedlo do Vašeho programu a příjemně ho doplňovalo. Zajistíme welcome drink i all-inclusive balíčky.

04. VÝLETY PO CELÉM PORTUGALSKU

S námi můžete objevovat celou zemi od sveru po jih. V každém regionu pro Vás zajistíme průvodce i jedinečné zážitky, tak abyste měli možnost tuto zemi, její kulturu a tradice opravdu poznat. Zajistíme Vám jednodenní výlety do okolí při pobytových zájezdech či naplánujeme okružní poznávací zájezdy celým Portugalskem.

05. VSTUPENKY DO PAMÁTEK A NA JEDINEČNÉ ZÁŽITKY

Návštěvy vinařství i sklípků s degustací, korkové plantáže, olivové háje, cyklovýlety, lodní plavby, golf, surfing, gala večeře a večeře s tradiční hudbou, vstupenky do památek i muzeí, to vše pro Váše klienty dokážeme zařídit.

06. PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Ke každému přistupujeme individuálně, podle jeho očekávání a potřeb. Respektujeme Vaše požadavky i rozpočet. Nabízíme podportu v Portugalsku 24/7. S 12 lety zkušeností v oboru jsme Vám opravdovou oporou na dovolené i pracovní cestě. Poradíme Vám s vízy, cestovním pojištěním a dalšími nezbytnostmi Vaší cesty.

 • Proč cestovat s námi?

  Bezpečnost

  Díky zkušenostem průvodců o Vás bude dobře postaráno po celou dobu Vašeho zájezdu.

 • Podpora 24/7

  Naši průvodci Vám budou nablízku a nápomocni s osobními dotazy, řešením problémů i tlumočením.

 • Gastronomické zážitky

  Naplánujeme Vám cesty do vinařství s prohlídkou vinic a degustacemi vín a olivových olejů. Zajistíme ochutnávky typických rybích konzerv, višňových likérů nebo návštěvu plání s mořskou solí.

 • Poutní cesty

  Zařídíme české mše v Portugalskua  návštěvu nejznáměkjších poutních míst.

 • Plavby

  Úžasné vyhlídkové plavby po řece Tejo i Douro, uprostřed měst i mezi vinicemi, plavby podél pobřeží.

 • Cyklovýlety

  Pro zdatnější turisty můžeme zařídit prohlídku města na kole či cyklovýlety podél pobřeží

NAŠI PARTNEŘI