REFERENCE

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s amoTEPortugal.
Budeme rádi za vaše postřehy a připomínky.
Děkujeme

22 Comments

 1. Doc. Ing. Josef F. Palán, CSc. napsal:

  Začátkem května 2016 jsem absolvoval týdenní rekreační pobyt s Vaší společností na Madeiře. Rád bych v této souvislosti ocenil příkladnou péči Vaší delegátky slečny Kateřiny Kozákové o klienty. Informativní schůzka na samém počátku pobytu nám pomohla porozumět specifikám země a vytvořit si jasnou představu o našich poznávacích výletech včetně navázání operativního kontaktu. Během společně absolvovaných a dobře organizovaných výletů prokázala slečna Kozáková hluboké znalosti o historii a reáliích Madeiry včetně její přírody. V komparaci s delegáty jiných společností se kterými jsem se setkal v minulosti vynikala schopností empatie, přátelského a vstřícného jednání.
  Doc. Ing. Josef F. Palán, CSc.

 2. Přemek Král napsal:

  Byl jsem na zájezdu v Portugalsku a průvodkyni nám dělala paní Terezka Točíková. V naprosté pohodě jsme z Portugalska viděli i víc, než jsme očekávali. Paní Terezka na nás asi přenesla kousek svého zalíbení v Portugalsku, a to pak se každá země poznává lépe. Děkuji!
  Přemek Král

 3. Yvetta Davidová napsal:

  Dobrý den, také se připojuji ke všem kladným ohlasům na Terezu, je milá, obětavá, ochotná.
  Jen více takových průvodců.Terezko děkuji za krásný týden v portugalsku
  Yvetta Davidová

 4. Feistlovi napsal:

  Byli jsme již na řadě poznávacích zájezdů, ale nejlepší průvodce byl nyní v Portugalsku – Tereza Točíková! Dokonalá znalost prostředí, výborná organizace zájezdu. Děkujeme a přejeme všem dalším turistům do Portugalska aby je provázela Tereza.

 5. Š. Bernsteinová napsal:

  Hezký den, i já bych se chtěla připojit ke slovům chvály na adresu slečny Točíkové.S jejími průvodcovskými službami jsme byli velice spokojeni, slečna Terezka má přehled,umí zajímavě vyprávět a svou práci dělá se zájmem. Měla připravené CD s fádem, šperky z korku a jiné zajímavosti.Lze si jen přát, aby takových průvodců bylo více. Děkuji za příjemné výlety po Portugalsku.Š.Bernsteinová

 6. Zuzana Slancová napsal:

  Terezku můžeme jedině doporučit, nejenom jako 100% profesionála ve svém oboru, ale i jako milého a obětavého člověka. Díky ní jsme si zájezd opravdu užili.

  Slancovi

 7. Milan Tvrdý napsal:

  Za sebe i za manželku moc děkuju průvodkyni našeho zájezdu Portugalsko 55+ (30.9.-7.10.2014) za příjemnou společnost, za její vynikající výklad během našich výletů po Portugalsku i jejich perfektní organizaci. Díky jí jsme prožili krásný týden.

 8. Karel Plaček napsal:

  Po všech stránkách perfektní, t.j.
  program
  příslušné informace
  správné stanovení doby prohlídky
  vstřícnost
  atd., atd., ……..
  Plačkovi

 9. Lenka Takáčová napsal:

  Díky Tereze Točíkové jsme prožili nádherný týden v Portugalsku a získali jsme od ní spoustu informací nejen o památkách, ale i o tom, jak se dnes žije v Portugalsku.

 10. Dagmar Petrová napsal:

  Připojuji se ke všemu již řečenému, Tereza byla výtečná, znalá věci, podala nám řadu informací o životě v Lisabonu a Portugalsku vůbec. Vždy velmi ochotná a vstřícná. Zatím jsem lepší delegátku nepoznala.
  Dagmar Petrová, Hluboká nad Vltavou

 11. Jana Mátlová napsal:

  Já se také připojuji ke všeobecné chvále Terezky Točíkové, která byla nejlepší průvodkyní, jakou jsem na svých dosavadních cestách zažila. Moc děkuji a přeji hodně dalších spokojených klientů.
  Jana Mátlová

 12. Jitka Štěpánová napsal:

  Moc děkujeme průvodkyni Terezce Točíkové za příjemnou společnost i zajímavý výklad na výletech po Portugalsku. Už jsme absolvovaly několik zájezdů, ale nikdy jsme se nesetkaly s tak milým a vstřícným přístupem průvodce a výlety byly také perfektně zorganizovány. Dovolená se nám moc líbila a navíc jsme ještě všichni účastníci zájezdu dostali společné fotografie. Máme krásné vzpomínky a všem můžeme jen doporučit.
  Jitka Štěpánová a Lenka Jandusová

 13. Helena Hejdová napsal:

  Děkuji Tereze Točíkové,která byla průvodkyní našeho zájezdu Portugalsko 55+. Vždy velmi ochotná, její výklad byl zajímavý a zasvěcený, všechno bylo velmi dobře zorganizované.
  Helena Hejdová.

 14. Ludmila Chudobová napsal:

  Chtěla bych poděkovat Tereze Točíkové za profesionální i lidský přístup k nám všem účastníkům týdenního pobytu v Portugalsku v rámci zájezdu senior 55+. Její organizační schopnosti byly obdivuhodné a její znalosti o Portugalsku jsme všichni ocenili zvláště při výletech do krásných míst Portugalska. Ještě jednou děkuji
  Ludmila Chudobová

 15. Radka Pokorná napsal:

  Tereza Točíková nám všem jako delegátka velmi zpříjemnila pobyt v Lisabonu. Vlídný, ale zároveň velmi erudovaný výklad spojila s ochotou dělat pro turisty daleko víc, než je v její kompetenci. Ráda na ni budu vzpomínat a její doprovod doporučuji každému návštěvníkovi Portugalska. Velké díky!
  Radka Pokorná

 16. Leila Pazderková napsal:

  Tereza je nejen profesionál s organizačním talentem, ale i milý člověk, který kolem sebe šíří přátelskou atmosféru a tím dodá celému zájezdu tu správnou oddechovou náladu. 🙂 Terezko, děkujeme. Leila Pazderková

 17. Vladka Krosslova napsal:

  Tereza Točíková byla skvělá průvodkyně, její znalosti Portugalska a životě v Portugalsku jsou obrovské,není líná mluvit třeba celou cestu autobusem,i když je to určitě vyčerpávající, ukázat všechno okolo čeho jsme projížděli a o všem něco zajímavého říci a poskytnout maximální informace. Na nedělním výletě nám chyběla. Kromě toho je velice příjemná, všímavá a vstřícná, je to průvodkyně, která určitě udělá krásnou každou dovolenou. Děkujeme i za fotku.

 18. Miloš Motoška napsal:

  Vřelé díky za mimořádně milý a odborně velmi zdatný přístup Terezy Točíkové k celé naší
  skupině 55+ v prvním týdnu 2013 v Portugalsku. Jako dlouholetý průvodce v CR, portugalštinář a bývalý učitel hl. předmětů na Střední škole cestovního ruchu vím o čem mluvím. Sl. Točíkové nelze nic vytknout a jakékoliv poděkování je málo! Bylo vidět, že ji tato práce baví a dělá vše pro spokojenost klientů. Gratuluji a připojuji také blahopřání k dnešnímu svátku! Ing. Miloš Motoška, Praha

 19. Alena Rosiková napsal:

  Dobrý den,
  děkujeme průvodkyni Terezce Točíkové za velmi dobré průvodcovské služby při poznávacím zájezdu v Portugalsku.
  Alena Rosiková a Marcela Chlebková

 20. Miroslav Sasek napsal:

  Dobrý den,
  chtěli bychom poděkovat Tereze Točíkové za péči, kterou nám věnovala při poznávacím zájezdu v Portugalsku. Byla ochotná, přívětivá a měla příslušné znalosti. Nakonec musela řešit nepříjemnosti spojené se stávkou dopravců.
  Těšíme se na případnou další dovolenou.
  Miroslav a Marie Saskovi.

 21. Vlasta Staňková napsal:

  Děkuji Terezce za krásný zájezd. Jezdím hodně, ale tato průvodkyně patří ke špičce svým milým vystupováním, znalostí a ochotou. Vlasta Staňková z Brna

 22. Petr Zítek napsal:

  Chtěli bychom poděkovat Terezce za perfektní průvodcovské služby a osobní přístup ke všem účastníkům zájezdu. Petr a Zdeňka Zítkovi

Napište Váš komentář...

error: Content is protected !!