O NÁS

Jsme cestovní agentura, která se specializuje na zprostředkování služeb v Portugalsku. Již od roku 2011 neúnavně spolupracujeme s českými a slovenskými cestovními kancelářemi, incentivními agenturami, firmami i individuálními klienty na organizaci jejich zájezdů do Portugalska. Zajišťujeme nejen ubytování, transfery, česky a slovensky mluvící průvodce či delegáty, ale i návrhy programů cest, ochutnávky vína a místních specialit, lodní výlety, gala večeře, team buldingové aktivity, tlumočníky aj. Snažíme se o propagaci Portugalska jako destinace na českém a slovenském trhu.

Náš tým se skládá z mladých, aktivních, velmi odborně vzdělaných a jazykově vybavených lidí, kteří jsou plni entusiasmu a radosti ze své práce. Jsme krajané, Češi a Slováci, dlouhodobě žijící v Portugalsku, které se stalo našim druhým domovem. Tuto překrásnou zemi známe a milujeme a rádi se o své zkušenosti a zážitky podělíme s přijíždějícími klienty. Naši průvodci se snaží turistům zprostředkovat nejen historická fakta, naučené teoretické informace, ale hlavně reálný obraz o zemi a životě v ní, o lidech, tradicích a zvycích. Chceme Portugalsko ukázat se vším, co nabízí. Všechny jeho chutě, vůně a barvy, tajná zákoutí, legendy a pohádky, ale i každodenní život a starosti.

Za dobu naší činnosti jsme měli tu čest spolupracovat s CK FISCHER, ČEDOK, NECKERMANN, FIRO TOUR, SNAIL TRAVEL, AŠA, CESTA, FAMIKO, ICEVENT, CTC, FEDE,  HUGO TRAVEL, NATOUR, AXAMIT, BAEDEKER, TRAVEL CAFE, JAMES COOK, EXPOTOUR, V.V.I.P., VIATICO, DELFIN TRAVEL aj.  Stále častěji se zaměřujeme také na incentivu, služební cesty, golfové dovolené a firemní zájezdy, na kterých jsme spolupracovali například s BILLA ČR, PARTY LIFE ČR, FUJITSU ČR nebo AUTOCONT a.s.  Doufáme, že se řada našich klientů bude díky našemu přístupu, zodpovědnosti, píli, snaze, zápalu, znalostem a zkušenostem nadále rozrůstat.

error: Content is protected !!