SLUŽBY

ZÁJEZDY

Portugalsko je zemí nepoznaných krás nejen díky své slavné historii, monumentálním stavbám, panenské přírodě, hudebnímu stylu fado, ale také díky nepřekonatelné kuchyni, nekonečné pohostinnosti místních, tajným zákoutím, kde se zastavil čas, dodnes živým tradicím a nepopsatelné atmosféře, šarmu a charisma, které je potřeba zažít na vlastní kůži. V letošním roce jsme pro vás ve spolupráci s českými a slovenskými cestovními kancelářemi připravili opravdu pestrou nabídku zájezdů. Nechte se inspirovat, nechte si poradit přímo od průvodce, cestujte do Portugalska s námi.

DSCN4041

PROFESIONÁLNÍ PRŮVODCI (čeština, slovenština)

NÁŠ TÝM se skládá z mladých lidí, kteří se rozhodli v Portugalsku žít, protože tuto zemi milují. Naši průvodci jsou nejen velmi odborně vzdělaní, ovládají historii, současnost, jazyk i místní poměry, ale také se s vámi rádi podělí o své radosti i strasti ze života v Portugalsku, o své zkušenosti a praktické poznatky. Zajišťujeme průvodce na poznávací i pobytové zájezdy, jednodenní výlety, eurovíkendy, firemní cesty, incentivní cesty i výpravy pro skupiny i jednotlivce. Nabízíme také portugalsky mluvící delegáty na zajištění služeb v destinaci, máme bohaté zkušenosti například z destinace Algarve a Madeira.

Pruvodce

UBYTOVÁNÍ

Se skupinami jsme neustále na cestách a nocujeme na hotelech po celé zemi. Z hotelů, které osobně známe, jsme pro vás připravili výběr těch, které máme oblíbené a můžeme je vřele doporučit. Mají polohu v pěší vzdálenosti od historického centra měst, pohodlné pokoje, dobré snídaně a rozumnou cenu. S výběrem a rezervací správného ubytování vám rádi pomůžeme.

ubytovani

TRANSFERY

Soukromý transfer pro malé skupinky nebo jednotlivce. K dispozici máme auta 7-místné  Seat Alambra monovolume 06/2013 a 5-místné Volksawagen Passat variant combi 04/2014. O našem sympatickém řidiči Miguelovi se můžete dozvědět více v sekci NÁS TÝM. Cesta s ním je vždy příjemná a dbáme na co největší bezpečnost. Zavezeme vás nejen z letiště na váš hotel, ale zajistíme vám také privátní prohlídku města nebo výlet do okolí.

Pronájem autobusu pro skupiny. Ať už jste v Lisabonu, Portu nebo na Algarve, pracujeme s místními dopravci, které máme osobně ověřeny na základě dlouhodobé spolupráce. Dbáme na spolehlivost, bezpečnost a profesionalitu řidičů.

Transfery

ASISTENCE NA LETIŠTI

Letíte do Portugalska a byli byste rádi, aby na vás na letišti čekal česky nebo slovensky mluvící průvodce, pomohl vám najít váš transfer nebo taxi, doprovodil vás na hotel a pomohl se ubytovat? Posíláte do Portugalska důležitého klienta nebo skupinu a chcete, aby se jim na letišti dostalo důstojného přivítaní? Rádi vám tuto službu zprostředkujeme na letišti v Lisabonu, Portu, Faru i Funchalu.

asistence.na.letisti

INCENTIVA / KONGRESY / FIREMNÍ CESTY

Potřebujete zajistit doprovodný program k firemní cestě nebo kongresu? Vybrat správnou restauraci na večeři nebo pracovní oběd? Vhodný hotel. Máte zájem o ochutnávku vína nebo typických sladkostí, prohlídku vinice a sklepů, pronájem historické tramvaje, malování tradičních kachliček azulejos, vystoupení fado, plavbu po řece Douro či Tejo, návštěvu solných polí? Obraťte se na nás.

Autocont

VÝPRAVY / NÁVRHY PROGRAMŮ CEST

Jste cestovatel a chystáte se zorganizovat výpravu do Portugalska? Máte svoji trasu a představu, ale potřebujete poradit s praktickým uskutečněním cesty? Ubytování i na méně turistických místech, doprava, vstupy do památek, ceny v restauracích, otvírací doby v obchodech, jízdní řády aj. Máme skvělou znalost místních poměrů.

pamatnik

JEDNODENNÍ VÝLETY

Máte mezipřistání v Portugalsku a rádi byste efektivně využili volný čas k prohlídce města? Cestujete samostatně, ale hodil by se vám na pul dne nebo cely den průvodce pro lepší a rychlejší orientaci? Nabízíme služby průvodců také na půldenní a jednodenní výlety ve městech nebo okolí.

Batalha jednodenní výlety

TLUMOČENÍ

Jedete do Portugalska pracovně a potřebujete pomoc s překladem? Budeme rádi, když se na nás obrátíte.

tlumoceni2
error: Content is protected !!